Regenerační masáž, jedná se o masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organizmu.

Regenerační masáž, jedná se o masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organizmu. Dále zbavuje tělo ochablosti a ztuhlosti.
Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalstva, které často působí bolestivě na celý organizmus. Klasická masáž napomáhá prokrvení končetin a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Další blahodárné účinky takzvané Švédské masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Při masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a balastních látek. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Regenerační masáž, může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin.

Pozitivní účinky masáže

Prokrvují a tím zlepšují přívod kyslíku a potřebných živin do tkání odstraňují toxické látky a zplodiny látkové výměny z těla uvolňují svalové napětí příznivě ovlivňují centrální nervový systém / stimulují či relaxují / uvolňují psychickou vyčerpanost zlepšují kloubní pohyblivost.